Hej!

Vad kul att du har hittat oss. Vi är glada att hjälpa till om du vill bli vår nästa kund, samarbeta med oss eller är nyfiken att fråga om något annat.

Hör av dig och säg hej!

Maila eller ringa?

Du behöver inte välja, gör båda om du vill. Skicka mail till welcome@contentor.se eller slå oss en signal, +4622015775.

Få en offert

Få en offert utan förpliktelse genom att fylla i formuläret här.

Letar du efter något annat?

Karriär

Vill du arbeta med oss som översättare, skribent eller letar efter andra karriärmöjligheter? Välkommen till vår karriärsida där du kan läsa mer om lediga jobb eller höra av dig.

Utveckling

Du når också Contentor vad gäller utvecklingsfrågor eller integration genom dev@contentor.se.

linkedin

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnerships

+46765262107
olle@contentor.se

linkedin

Jonas Belhaj

Key Account Manager

+46736200535
jonas@contentor.se

linkedin

Dennise Lopes

Business Developer

+4622015775
dennise@contentor.se

linkedin

Ratha Krishnan

Content Specialist

+4622015775
ratha@contentor.se

linkedin

Dennis Persson

Project Manager

+4622015775
dennis.persson@contentor.se

linkedin

Caroline Harring

Project Manager

+4622015775
caroline@contentor.se

linkedin

Jonna Mellanen

COO

+46762035517
jonna@contentor.se

linkedin

Malin Borg

Key Account Manager

+46735077753
malin.borg@contentor.se

linkedin

Nadia Nazarbaeva

Head of Marketing

+46737156292
nadia@contentor.se

linkedin

Parita Luan-Ngam

Project Manager / Coordinator

+4622015775
parita@contentor.se

linkedin

Jalaica Liket

Customer Success Manager

+4622015775
jalaica@contentor.se

linkedin

Gustav Ekberg

CTO

+4622015775
gustav@contentor.se

Besök eller post

Contentors huvudkontor ligger på Mindpark. Vill du skicka ett paket till oss eller besöka vårt huvudkontor så är adressen:

Contentor
c/o Mindpark Reception
Bredgatan 11
25225 Helsingborg

Vår postadress är:

Contentor
Rönnowsgatan 8c
252 25 Helsingborg

Kontakta oss för offert

    Vänligen observera att vi arbetar endast med företagskunder
    Agreement icon highlighting USP argument100% Nöjd kund-garanti
    Agreement icon highlighting USP argumentInte bara översättning, utan lokalisering
    Agreement icon highlighting USP argumentFlexibilitet & Sekretess
    Contentor