Vi är Contentor

Kontakta oss!

Vad kul att du har hittat oss.  På Contentor strävar vi efter att effektivt hantera text, kommunikation och marknadsföring i en mångfald av branscher världen över. Mer än 15 års erfarenhet förser oss med verktyg för global påverkan och lokal anpassning. Vi är glada att hjälpa till om du vill bli vår nästa kund, samarbeta med oss eller är nyfiken att fråga om något annat.

 

team contentor - kontakta oss

Hör av dig och säg hej!

Ring eller mejla
Du kan ringa oss på: +46 (0) 22015775
eller mejla oss på: welcome@contentor.se

Få en offert
Vill du ha en offert utan att förbinda dig till något? Klicka här för att fylla i vårt kontakt formulär.

Utveckling
Du når också Contentor vad gäller utvecklingsfrågor eller integration genom dev@contentor.se.

Karriär
Du når oss enklast genom vår karriärsida, där du enkelt kan anmäla ditt intresse gällande att arbeta för oss. 

Begär offert utan förpliktelser.

Observera att vi arbetar med företagskunder. Vi rekommenderar privata kunder att kontakta Kammarkollegiet.

Kontakta teamet

Du kan alltid kontakta Contentors medarbetare direkt om du har en mer specifik fråga.
Jonas profilfoto 2023

Jonas Lundström

Business Developer

+46 (0) 706050506

jonas@contentor.se

LinkedIn

Olle profilfoto 2023

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnership

+46 (0) 765262107

olle@contentor.se

LinkedIn

Jonna

Jonna Mellanen

COO (Parental leave)
 

+46 (0) 22015775

jonna@contentor.se

LinkedIn

Adam profilfoto 2023

Adam Johansson

Account Manager

+46 (0) 735077753

adam@contentor.se

LinkedIn

parul -ny

Parul Ghosh

Project Manager

+46 (0) 22015775

parul@contentor.se

LinkedIn

Contentor_symbol

Parita Luan-Ngam

Project Manager
 

+46 (0) 22015775

parita@contentor.se

LinkedIn

Caroline profilfoto 2023

Caroline Harring

Project Manager

+46 (0) 22015775

caroline@contentor.se

LinkedIn

Billy Andersson

Billy Andersson

Tech Developer
 

+46 (0) 22015775

billy@contentor.se

LinkedIn

Johan profilfoto 2023- ny

Johan Wirén

Interim CTO
 

+46 (0) 22015775

johan@contentor.se

LinkedIn

Rabie-profilfoto-svartvit

Rabie Salem

CEO
 

+46 (0) 723222657

rabie@contentor.se

LinkedIn

Besök oss eller skicka post!

Contentors huvudkontor ligger på Mindpark. Vill du skicka ett paket till oss eller besöka vårt huvudkontor så är adressen:

Contentor
c/o Mindpark Reception
Bredgatan 11
25225 Helsingborg

Vår postadress är:

Contentor
Rönnowsgatan 8c
252 25 Helsingborg