Hei! Onpa mukavaa, että löysit luoksemme! Olemme iloisia voidessamme auttaa sinua, mikäli haluat olla seuraava asiakkaamme, tehdä yhteistyötä kanssamme tai olet kiinnostunut kysymään meiltä jotakin muuta. Ollaan kuulolla!

Pyydä tarjous

Pyydä tarjous ilman sitoutumista täyttämällä alla oleva lomake.

Kaipaatko jotakin muuta?

Voit lähettää kysymyksesi sähköpostitse osoitteeseen info@contentor.se. Voit myös soittaa meille numeroon +4622015775

Ura Contentorilla

Haluatko työskennellä kanssamme kääntäjänä tai kirjoittajana tai etsitkö muita uramahdollisuuksia Contentorilla? Voit tutustua urasivustoomme, jossa voit lukea lisää avoimista työpaikoistamme tai jättää työhakemuksesi.

Kehityskysymykset

Tavoitat Contentorin kehitykseen ja integraatioon liittyvissä kysymyksissä lähettämällä sähköpostia osoitteeseen dev@contentor.se.

Ota yhteyttä tiimiimme

Voit ottaa suoraan yhteyttä Contentorin työntekijöihin, jos kysymyksesi koskee jotakin tiettyä asiaa.

linkedin

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnerships

+46765262107
olle@contentor.se

linkedin

Dennise Lopes

Business Developer

+4622015775
dennise@contentor.se

linkedin

Parita Luan-Ngam

Assistant Accountant

+4622015775
parita@contentor.se

linkedin

Caroline Harring

Project Manager

+4622015775
caroline@contentor.se

linkedin

Parul Ghosh

Recruitment Administrator

+4622015775
parul@contentor.se

linkedin

Jonna Mellanen

COO

+46762035517
jonna@contentor.se

linkedin

Malin Borg

Key Account Manager

+46735077753
malin.borg@contentor.se

linkedin

Nina Vahér Dahlström

Account Manager

+4622015775
nina@contentor.se

linkedin

Gustav Ekberg

CTO

+4622015775
gustav@contentor.se

linkedin

Christoffer Jönsson

Technical Project Manager

+4622015775
christoffer@contentor.se

linkedin

Kasia Middleton

Project Manager

+4622015775
kasia@contentor.se

Kontakta oss för offert

Agreement icon highlighting USP argument100% Nöjd kund-garanti
Agreement icon highlighting USP argumentInte bara översättning, utan lokalisering
Agreement icon highlighting USP argumentFlexibilitet & Sekretess
Contentor