Hei! Så gøy at du har funnet oss! Vi står klare til å hjelpe deg hvis du har lyst til å bli vår neste kunde, samarbeide med oss eller er nysgjerrig og bare har lyst til å spørre om noe. Send oss noen ord og si hei!

Få et tilbud

Du kan få et uforpliktende tilbud ved å fylle ut skjemaet nedenfor.

Leter du etter noe annet?

Send gjerne spørsmålet ditt til info@contentor.se. Du kan også ringe oss på +46 22015775

Karriere

Vil du jobbe sammen med oss som oversetter eller skribent, eller kanskje du leter etter andre karrieremuligheter? Velkommen til vår karriereside der du kan lese mer om ledige jobber eller gi oss en beskjed.

Spørsmål om forskning og utvikling

Du når også Contentor angående spørsmål om FoU eller integrasjon ved å kontakte dev@contentor.se.

Kontakt teamet

Du kan i tillegg kontakte Contentors medarbeidere direkte dersom du har et spesifikt spørsmål.

linkedin

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnerships

+46765262107
olle@contentor.se

linkedin

Dennise Lopes

Business Developer

+4622015775
dennise@contentor.se

linkedin

Parita Luan-Ngam

Assistant Accountant

+4622015775
parita@contentor.se

linkedin

Caroline Harring

Project Manager

+4622015775
caroline@contentor.se

linkedin

Parul Ghosh

Recruitment Administrator

+4622015775
parul@contentor.se

linkedin

Jonna Mellanen

COO

+46762035517
jonna@contentor.se

linkedin

Malin Borg

Key Account Manager

+46735077753
malin.borg@contentor.se

linkedin

Nina Vahér Dahlström

Account Manager

+4622015775
nina@contentor.se

linkedin

Gustav Ekberg

CTO

+4622015775
gustav@contentor.se

linkedin

Christoffer Jönsson

Technical Project Manager

+4622015775
christoffer@contentor.se

linkedin

Kasia Middleton

Project Manager

+4622015775
kasia@contentor.se

Kontakta oss för offert

Agreement icon highlighting USP argument100% Nöjd kund-garanti
Agreement icon highlighting USP argumentInte bara översättning, utan lokalisering
Agreement icon highlighting USP argumentFlexibilitet & Sekretess
Contentor